Naš alpinistični odsek
Dejavnosti AO
Alpinistični vzponi
Zgodovina AO
PROGRAM DELA ZA LETO 2024
Poročilo o opravljeni aktivnosti
Pravilnik alpinističnega odseka
ALPINISTIČNA ŠOLA
novice fotogalerija odprave forum povezave vzponi
ISKANJE
 
VSTOP ZA ČLANE
Uporabnik:

Geslo:
 zapomni si me
Pozabljeno geslo
ZADNJI OPRAVLJENI VZPONI
V sezoni 2023/2024 smo vpisali 347 vzponov ...

Vsi vzponi

ZADNJE ŠPORTNE SMERI
V letu 2024 smo vpisali 119 športnih smeri ...

Vsi vzponi  

ZADNJE PLANINSKE TURE
V letu 2024 smo vpisali 14 planinskih tur ...

Vse ture

VREME
ao@pdgrmada.org
Domov > PROGRAM DELA ZA LETO 2024
Ogledov: 10225  

PROGRAM DELA ZA LETO 2024

št.   MESEC   KRAJ   VSEBINA   VODJA  Op. 
  1  December (16.12.)  Planina pri Sevnici  Tečaj drajtulinga   Peter Robič   AŠ 
  2  December/Januar  SLO alpe  Tečaj lednega plezanja  Branko Škornik     AŠ 
  3  Januar  Sappada  Plezanje zaledenelih slapov  Katja Jurjovec  
  4  Januar/Februar  SLO alpe  Zimsko bivakiranje  Branko Škornik   AŠ
  5  Februar  Alpe  Zimski tečaj  Tomo V., Branko Š.  AŠ
  6  Februar (24.2. - 2.3.)  Italija  Plezanje zaledenelih slapov  Leon Ramšak  
  7  Februar/Marec  Begunjščica, Karavanke  Grape in zimske smeri  David Horvat  
  8  Marec  Italija/Avstrija  Turno smučanje  Matej Arl  
  9  Marec/April  Grazer Bergland  Plezanje kopnih smeri  Tomo Videnšek  AŠ
 10  April/Maj  Paklenica  Plezanje dolgih smeri  Vladi Drakšič  
 11  Maj  Valle dell'Orco  Plezanje kratkih smeri v granitu  Luka Kračun  
 12  Junij  Jezersko  Skalno plezanje  Sašo Sorčan  
 13  Junij (22.6. - 23.6.)  KSA ali Karavanke  Skalno plezanje (medferajnovsko)  Vladi Drakšič  
 14  Junij  Ledenik  Ledeniški tečaj  Tomo V., Branko Š., Matej A.  AŠ
 15  Julij  Tujina  Plezanje v kopni skali na višini  Tadej Kračun, Luka Kračun  
 16  Julij (25.7. - 28.7.)  Visoke Tatre  Skalno plezanje  Matej Arl  
 17  Avgust  SLO Alpe  Plezalni tabor  Branko Antolovič  
 18  September (14.9. - 15.9.)  Mangart  Skalno plezanje  Branko Škornik  
 19  September  Društveni prostori  Vpis v AŠ  Vodja AŠ  AŠ
 20  Oktober (19.10.)  Grmada  Izpiti AŠ  Vodja AŠ  AŠ
 21  Oktober (26.10. - 2.11.)  Kanjon Čikole pri Šibeniku  Plezanje kratkih smeri  Katja Jurjovec  
 22  November  Vipava   Martinov plezalni tabor  Tomo Videnšek  AŠ
 23  November  Istra  4. ženski tabor  Teja Dobrina  
 24  December (7.12.)  Po dogovoru  Občni zbor članov  Načelnik AO  

Oblikovanje, zamisel in izdelava: Bran©o