Pozdravljeni.
Načelnika ni, Katarina vabi v/na Armeško. Gremo! Pisarna ta teden sameva.
LP
Katarina Radaljac Jazbec, 16.06.2026 10:51
Vse, ki boste prišli tako daleč, z Urškom z veseljem pogostiva na domačem vrtu, ki je 10 minut oddaljen od plezališča. Če bi želeli pa sta bližje dve gostilni, odprti do 22ih - nisva pa nikoli bila tam.
Upam, da se vidimo v čim večjem številu.
P.S. smeri niso dolge, so pa zanimive in upam si trdit, za vsakega vsaj kakšna v izziv :D