Naš alpinistični odsek
Dejavnosti AO
Alpinistični vzponi
Zgodovina AO
PROGRAM DELA ZA LETO 2020
Poročilo o opravljeni aktivnosti
Pravilnik alpinističnega odseka
ALPINISTIČNA ŠOLA
novice fotogalerija odprave forum povezave vzponi
ISKANJE
 
VSTOP ZA ČLANE
Uporabnik:

Geslo:
 zapomni si me
Pozabljeno geslo
ZADNJI OPRAVLJENI VZPONI
V sezoni 2019/2020 smo vpisali 380 vzponov ...

Vsi vzponi

ZADNJE ŠPORTNE SMERI
V letu 2020 smo vpisali 24 športnih smeri ...

Vsi vzponi  

ZADNJE PLANINSKE TURE
V letu 2020 smo vpisali 1 planinskih tur ...

Vse ture

VREME
ao@pdgrmada.org
Domov > Vzponi > 2018/2019
Izberi sezono     

Alpinistični vzponi

natisni
Stran:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15 
Prikaz: 51 - 100 od 717 zapisov
Iskanje:  Član:  
Datum Smer Gora, gorstvo Država Ocena Plezal Razmere Vrsta
14.09.2019Plattenfuhre Stadelwand, Rax-Schneeberg gruppe AvstrijaV-Teja DobrinaLV 
14.09.2019FensterlpllateStadelwand, Rax-Schneeberg gruppe AvstrijaV+Teja DobrinaLV 
14.09.2019FensterplatteVordere Stadelwand, Rax Schneeberg Gruppe AvstrijaV+Matej ArlLV 
14.09.2019PlattenfuhreVordere Stadelwand, Rax Schneeberg Grupp AvstrijaV-Matej ArlLV 
14.09.2019Fensterlpllate Stadelwand, Rax-Schneeberg gruppe AvstrijaV+Maja DobrotinšekLV 
14.09.2019Plattenfuhre Stadelwand, Rax-Schneeberg gruppe AvstrijaV-Maja DobrotinšekLV 
14.09.2019Plattenfuhre  Vordere Stadelwand, Rax Schneeberg Grupp AvstrijaV-Branko AntolovičLV 
14.09.2019 Fensterplatte Vordere Stadelwand, Rax Schneeberg Gruppe  AvstrijaV+Branko AntolovičLV 
31.08.2019Jugozahodni razMangart, JA SlovenijaIV/II-IIIMatej ArlLV 
31.08.2019Jugozahodni razMangart, JA SlovenijaIV/II-IIIKlemen PlesecLV 
31.08.2019Jugozahodni raz Mangart, JA SlovenijaIV/II-IIIMitja PeterkaLV 
31.08.2019Jugozahodni raz Mangart, JA SlovenijaIV/II-IIIJanja MlakarLV 
28.08.2019Hladnikova  Storžič, KSA SlovenijaV-/IVBranko AntolovičLV 
28.08.2019Hladnikova smer Storžič, KSA SlovenijaV-/IVMitja PeterkaLV 
18.08.2019Desna smer  Ojstrica, KSA SlovenijaV+/VTeja DobrinaLV 
18.08.2019Bratovska  Srebrnjak, JA SlovenijaV/IVKatja JurjovecLV 
18.08.2019Desna smerOjstrica, KSA SlovenijaV+/VGašper KresnikLV 
17.08.2019Grmadniška smer + Vzhodna  Mala Rinka, KSA SlovenijaVI-/IV-VLeon RamšakLV 
17.08.2019Direktna smer  Špik, JA SlovenijaV+Luka KračunLV 
17.08.2019Direktna smerŠpik, JA SlovenijaV+Tadej KračunLV 
17.08.2019Grmadniška smer + Vzhodna Mala Rinka, KSA SlovenijaV-IV, A0Maja DobrotinšekLV 
15.08.2019Sobotna smer  Planjava, KSA SlovenijaV+/IV+Robert PalirLV 
15.08.2019DKV Veliki Draški vrh SlovenijaVKatja JurjovecLV 
15.08.2019Direktna smerŠtajerska Rinka, KSA SlovenijaVILuka KračunLV 
15.08.2019Direktna smerŠtajerska Rinka, KSA SlovenijaVITadej KračunLV 
15.08.2019Sobotna  Planjava KSA Slovenija V+ / IV+Miha GorjancLV 
12.08.2019Sezona senc + Jazbec  Mangart, JA SlovenijaV/IVLeon RamšakLV 
12.08.2019Sezona senc + Jazbec Mangart, JA SlovenijaV/IVMaja DobrotinšekLV 
10.08.2019Smer Sandija Wisiaka  Triglav, JA SlovenijaV/IVLeon RamšakLV 
07.08.2019Desna smer  Ojstrica, KSA SlovenijaV+/VPeter RobičLV 
04.08.2019Zvitorepson  Krofička, KSA SlovenijaV+,IV+,IIITeja DobrinaLV 
04.08.2019Igličeva smer Mala Rinka, KSA SlovenijaV/IV+Robert PalirLV 
04.08.2019Igličeva smerMala Rinka, KSA SlovenijaV/IV+, A0Nejc JakobLV 
04.08.2019Igličeva smerMala Rinka, KSA SlovenijaV/IV+Žiga LukancLV 
04.08.2019ZvitorepsonKrofička, KSA SlovenijaV+,IV+,IIIGašper KresnikLV 
03.08.2019Tandara Mandara Nad Šitom glava, severna stena, JA SlovenijaV+/IVJanja MlakarLV 
30.07.2019Stara smerKozjek, Karavanke SlovenijaVI/IV-VLuka KračunLV 
29.07.2019Candela di L OroPunta Spenicozzia/Korzika Francija5Katja JurjovecLV 
27.07.2019Madonna  Nad Šitom glava, JA SlovenijaV,IV+/IVLeon RamšakLV 
27.07.2019Madonna  Nad Šitom glava, JA SlovenijaV, IV+/IVMaja DobrotinšekLV 
27.07.2019Kranjska poč  Nad Šitom glava, JA SlovenijaIV/III-IVBranko AntolovičLV 
27.07.2019Kranjska počNad Šitom glava, JA SlovenijaIV/III-IVMatej ArlLV 
27.07.2019Kranjska poč Nad Šitom glava, JA SlovenijaIV/III-IVMitja PeterkaLV 
27.07.2019Igliceva smer Mala Rinka, KSA SlovenijaV+/IVJanja MlakarLV 
21.07.2019Večerna zajeda  Krofička, KSA SlovenijaVI/V+,IVTeja DobrinaLV 
21.07.2019Direktna zajedaTurska gora, KSA SlovenijaVI-/V+, IVBranko ŠkornikLV 
21.07.2019Večerna zajeda  Krofička, KSA SlovenijaV+, A0Maja DobrotinšekLV 
21.07.2019Direktna zajeda  Turska gora, KSA SlovenijaVI-/V+,IVLeon RamšakLV 
17.07.2019Spominska Srečka Rihterja  Nad Šitom glava, JA SlovenijaVI-/V+Maja DobrotinšekLV 
17.07.2019Spominska Srečka Rihterja Nad Šitom glava, JA SlovenijaVI-/V+Leon RamšakLV 
Stran:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15 
Prikaz: 51 - 100 od 717 zapisov
Oblikovanje, zamisel in izdelava: Bran©o